Založit webové stránky nebo eShop
 

ŠK Dolná Streda

Vylosovanie-Dorast

Losovanie jeseň 2012 dorast         

 

1.kolo

29.8. o 17 00

H. Saliby – D. Saliby

STREDA

Č. Brod – Voľno

 

Abrahám – Pata

 

Košúty – Vozokany

 

D. Streda - Matúškovo

 

Mostová - Sládkovičovo

 

Jelka – Šintava

 

Tomášikovo – P. Sady

2.kolo

11.8. o 17 00

D. Saliby - P. Sady

 

Šintava - Tomášikovo

 

Sládkovičovo - Jelka

 

Matúškovo - Mostová

 

Vozokany - D. Streda

 

Pata - Košúty

 

Voľno - Abrahám

 

H. Saliby – Č. Brod

3.kolo

18.8. o 17 00

Č. Brod - D. Saliby

 

Abrahám – H. Saliby

 

Košúty – Voľno

 

D. Streda – Pata

19.8. o 14 30

Mostová - Vozokany

19.8. o 13 30

Jelka - Matúškovo

18.8. o 17 00

Tomášikovo – Sládkovičovo

 

P. Sady - Šintava

4.kolo

25.8. o 17 00

D. Saliby – Šintava

 

Sládkovičovo - P. Sady

 

Matúškovo - Tomášikovo

 

Vozokany - Jelka

 

Pata - Mostová

 

Voľno - D. Streda

 

H. Saliby – Košúty

 

Č. Brod - Abrahám

5.kolo

1.9. o 16 00

Abrahám - D. Saliby

 

Košúty – Č. Brod

 

D. Streda – H. Saliby

 

Mostová - Voľno

2.9. o 12 30

Jelka – Pata

1.9. o 16 00

Tomášikovo – Vozokany

 

P. Sady - Matúškovo

 

Šintava- Sládkovičovo

6.kolo

8.9. o 16 00

D. Saliby - Sládkovičovo

 

Matúškovo- Šintava

 

Vozokany - P. Sady

 

Pata - Tomášikovo

 

Voľno - Jelka

 

H. Saliby – Mostová

 

Č. Brod – D. Streda

 

Abrahám – Košúty

7.kolo

15.9. o 15 30

Košúty - D. Saliby

 

D. Streda -  Abrahám

 

Mostová - Č. Brod

16.9. o 12 30

Jelka – H. Saliby

15.9. o 15 30

Tomášikovo – Voľno

 

P. Sady - Pata

 

Šintava - Vozokany

 

Sládkovičovo - Matúškovo

8.kolo

22.9. o 15 30

D. Saliby -  Matúškovo

 

Vozokany - Sládkovičovo

 

Pata - Šintava

 

Voľno - P. Sady

 

H. Saliby – Tomášikovo

 

Č. Brod – Jelka

 

Abrahám - Mostová

 

Košúty – D. Streda

9.kolo

29.9. o 15 30

D. Streda – D. Saliby

 

Mostová - Košúty

30.9. o 12 30

Jelka - Abrahám

29.9. o 15 30

Tomášikovo – Č. Brod

 

P. Sady - H. Saliby

 

Šintava - Voľno

 

Sládkovičovo - Pata

 

Matúškovo - Vozokany

10.kolo

6.10. o 14 30

D. Saliby - Vozokany

 

Pata - Matúškovo

 

Voľno - Sládkovičovo

 

H. Saliby - Šintava

 

Č. Brod – P. Sady

 

Abrahám – Tomášikovo

 

Košúty - Jelka

 

D. Streda - Mostová

11.kolo

13.10. o 14 30

Mostová - D. Saliby

14.10. o 11 30

Jelka - D. Streda

13.10. o 14 30

Tomášikovo – Košúty

 

P. Sady - Abrahám

 

Šintava - Č. Brod

 

Sládkovičovo – H. Saliby

 

Matúškovo - Voľno

 

Vozokany - Pata

12.kolo

20.10. o 14 00

D. Saliby – Pata

 

Voľno - Vozokany

 

H. Saliby – Matúškovo

 

Č. Brod - Sládkovičovo

 

Abrahám - Šintava

 

Košúty – P. Sady

 

D. Streda – Tomášikovo

 

Mostová - Jelka

13.kolo

28.10. o 11 00

Jelka - D. Saliby

27.10. o 14 00

Tomášikovo – Mostová

 

P. Sady - D. Streda

 

Šintava - Košúty

 

Sládkovičovo - Abrahám

 

Matúškovo - Č. Brod

 

Vozokany - H. Saliby

 

Pata - Voľno

14.kolo

3.11. o 13 30

D. Saliby - Voľno

 

H. Saliby – Pata

 

Č. Brod– Vozokany

 

Abrahám - Matúškovo

 

Košúty – Sládkovičovo

 

D. Streda - Šintava

 

Mostová – P. Sady

 

Jelka - Tomášikovo

15.kolo

10.11. o 13 30

Tomášikovo – D. Saliby

 

P. Sady - Jelka

 

Šintava - Mostová

 

Sládkovičovo - D. Streda

 

Matúškovo - Košúty

 

Vozokany - Abrahám

 

Pata - Č. Brod

 

Voľno - H. Saliby

 

 

 

TOPlist